poniedziałek, 19 marca 2012

tag

Witajcie,
Zostałam otagowana przez  esPe tagiemZasady tagu:

1. Napisz kto Cię otagował i zamieść zasady.
2. Zamieść baner tagu i wymień 5 rzeczy, które znajdują się na Twojej liście kosmetycznych zakupów. Wymień rzeczy, które zamierzasz kupić bądź te, które chciałabyś mieć.
3. Staraj się myśleć kreatywnie i nie przepisywać odpowiedzi od innych.
4. Krótko wyjaśnij swój wybór. Możesz także wkleić zdjęcie każdego kosmetyku.
5. Zaproś do zabawy 5 lub więcej blogerek.
 
 
 
Chciałabym mieć:
 
1. Wszystkie oleje świata! Nie przesadzam, chcę mieć każdy, bo każdy działa na coś innego. Na razie mam 4 i zamierzam kupić nowe:) To jest nałóg

 2. Paletkę Sleek - przekonuje mnie cena (całą paletka w cenie np. jednego cienia z MAC czy Inglota), ilość kolorów, seria makijaży Sleekami na blogach , żebym sobie takie cuda zrobiła sama, są dobrze na pigmentowane i po prostu chcę je mieć.
 zdjęcie ze strony klik

3. Szczotka jonizująca - odstawiłam suszarkę, prostownice i teraz mam każdy włos w inną stronę :/ a ta szczotka ponoć robi cuda, w Rossmanie są szczotki z naturalnym włosiem za 40-50 zł to za dwie takie mam jedną jonizującą za 100 zł:)
ze strony klik

4. Kilka profesjonalnych pędzli z Maestro- ma je moja siostra i są świetne. Kocham makijaż robiony pędzlami ale mam tylko 3 własne:( A to bardzo mało, potrzeba mi do podkładu, po pudru, do rozcierania cieni , od kresek. Po co mi Sleek jak nie będę miałam go czym nakładać i malować?

ze strony klik

5. Kosmetyki do włosów i ciała nie testowane na zwierzętach i bez konserwantów, SLSów i innych kolegów, np wcierka Jantar, Lcystaina, kwas hialuronowy, płukanki do włosów itp. żebym sobie potestowała i poprawiła wygląd moich włosów

Do zabawy zapraszam:

http://pure-morning123.blogspot.com/
http://detroit89.blogspot.com/
http://dont--stop--believin.blogspot.com/
http://queeeniak.blogspot.com/
http://blogosia.blogspot.com/

----

Dzisiaj zrobiłam sobie loczki
bardzo ładnie i naturalnie mi wyszły , poszłam w nich do kościoła a wróciłam w prostych :/ 
i taki urok moich włosów, dlatego bez problemów i krzyku zrezygnowałam z prostownicy  i suszarki bo namęczyłam się, układałam , stosowałam kosmetyki, a włosy po kilku godzinach wracały do stanu wyjścia.
 Teraz zostawiam je samym sobie i robią co chcą:) 
 Dbam tylko o to aby były zadbane i zdrowe

Jakie są Wasze włosy?


8 komentarzy:

 1. Dziękuję za otagowanie - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo, w wielu punktach się zgadzam. Ja już nawet częściowo urzeczywistniłam moją wishlistę, bo kupiłam sobie pierwszą paletkę Sleek (wybrałam Oh So Special i jestem nią zachwycona) oraz mały zestaw pędzli (z Essence, bo nie chciałam szaleć z żadną drożyzną).

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje naturalne są kręcone, ale ostatnio prostuję je prawie codziennie, bo po rozjaśnianiu wyglądają raczej jak siano, a nie kręcone włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka paleta również by mi się przydała :D
  Pozdrawiam i zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm o uzelażnieniu od olejów jeszcze nie słyszałam, jednak nie przeczę, że działają pewnie dobrze ;) Pozdrawiam i zapraszam na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zainteresowała mnie ta szczotka jonizująca...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje włosy są bardzo podatne na wszystko - jak je wyprostuję to są proste, jak zakręcę to trzymają skręt :) ja bym nie ufała szczotce jonizującej ;) a palety Sleek są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. moje sie kreca a chce zeby byly proste ; )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies