sobota, 23 lutego 2013

wyniki mojego urodzinowego konkursu


Witajcie,

A więc nastąpi teraz oficjalne ogłoszenie wyników mojego urodzinowego konkursu! Wasza trafność odpowiedzi oraz pomysłowość mnie powaliła. Było kilka bardzo trafnych, pod dwoma rożnymi względami. Było nawet tłumaczenie książkowe jaki i psychologiczne: )  długo się zastanawiałam nad wyborem odpowiedniej odpowiedzi, ale kiedy tylko przeczytałam odpowiedź zwycięscy wiedziałam - to TA!

 Nagrodą był nowy, nie otwierany, firmowo zapakowany styczniowy Shinybox!
Zwycięzcą zostaje:


Co do nazwy bloga to mam dwie teorie...
Teoria numer-1. Anioł o czarnych skrzydłach to nie kto inny jaj wyżej wymieniona Neruśka. Piękna, puchata - istny anioł, ale w porównaniu do pana Bobka to ma "swoje za uszami"- takie dwie osobowości w jednym króliku. Od samego początku miała dwojaką naturę- nawet przez jakiś czas udawała doskonale, że jest chłopcem ;D
Teoria numer 2. Aniołem o czarnych skrzydłach możesz być Ty- masz wiele serca i nie jest Ci obojętny los zwierzaków, które niczemu niewinne stają się materiałem doświadczalnym. Przeciwstawiasz się temu i uderzasz do świadomości innych..., ale czemu czarne skrzydła?- ponieważ przybrudziłaś je tuszem i innymi grafitami w pracowni rysunku ;)
P.S. Jeśli chodzi o samą nazwę bloga to od samego początku nasuwała mi się na myśl postać jaką jest Tula Backe, ale mimo wszystko wolę swoje teorie ;)


Odpowiedź:
Na obrazku jest jeden z Twoich króliczków- konkretnie Neruśka, która robiła za modelkę ;),a skrzydełka nawiązują do nazwy bloga.

Całe rozumowanie w obu teoriach jest całkowicie poprawne, ale szalę zwycięstwa przechyliły dwa słowa: Tula Backe! Bohaterka tomu Sagi o Ludziach Lodu mojej ukochanej autorki Magrit Sandemo o tytule "Anioł o czarnych skrzydłach". 
Głowna bohaterka jest idealnym dzieckiem- aniołkiem, grzeczna, cicha, ale na prawdę jest psotnicą i diablicą. I kiedy czytałam tą książkę pomyślałam, że nikt z ówczesnych znajomych i rodziny nie wie jaka jestem na prawdę, bo od czasów przedszkola wciśnięto mnie w schemat grzecznej uczennicy i w żadne sposób nie można tego było zmienić. Teraz jestem studentką i osoby z podstawówki w życiu by mnie nie poznały  z charakteru. Wiec jak tylko uwolniłam się z toksycznego wpływu rodzinnej wioski i założyłam bloga nie było innej pasującej nazwy niż : anioł o czarnych skrzydłach.


Bardzo podoba mi się fakt, że Kalista poświeciła czas na przeczytanie mojego bloga i zapamiętanie imion moich królików, kolejność zakupu, a także problemy z określeniem ich płci! Oraz faktu, że faktycznie rysuję i zawsze się pobrudzę ołówkiem. 


Bardzo dziękuję wszystkim za zgłoszenia i mam nadzieję , że mój następny konkurs będzie się cieszył też takimi wspaniałymi i pomysłowymi odpowiedziami. 

Bardzo proszę Kalista o skontaktowanie się ze mną na moją pocztę, na to masz 7 dni, po tym czasie wybiorę innego zwycięzcę. Od daty otrzymania adresu liczę sobie 7 dni, kiedy pracuje poczta, na wysłanie paczki. 

Pozdrawiam :)7 komentarzy:

  1. Dziękuję! Bardzo się cieszę :D. Maila z danymi już wysłałam. Cieszę się, że udało Ci się jednak ogłosić wyniki tak jak sobie zaplanowałaś. Życzę wielu kolejnych i owocnych lat w blogosferze- Wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies