niedziela, 10 marca 2013

Co polecam a co nie #3

Witajcie,

Ten miesiąc upłynął mi pod znakiem yt. W pełni możliwości korzystam z jego dobrodziejstw, najbardziej z subskrypcji oraz tego, że nawet jeśli wyłączę stronę to z historii oglądania zawsze rozpocznie mi w dobrym momencie. Rewelacyjne rozwiązanie! Nie trzeba pamiętać godzin ani nic:) 

Cieszę się  tak bo nigdy nie miałam konta na yt i ni wiedziałam jakie daje możliwości. Nigdy go sobie nie założyłam! A przez pierwsze pół roku nie miałam pojęcia że yt oglądam z mojego konta! Po prostu usługa google + zrobiła mi własne konto na yt, a ja się nie wczuwałam czy jestem zalogowana czy nie. 

Zaczęłam od:

Wynalazki, które wstrząsnęły światem - polecam
Bardzo podoba mi się chronologia oraz prostota przedstawiania. Hotel Transylwania - polecam


Potem była bajka, którą przeczytałam jako polecaną na blogu. Rzeczywiście jest świetna! Opowiada o miłości, relacji ojca z córką i tolerancji. Do tego pełno śmiechu i ładne grafika. 

Tu macie link do filmuNastępnie wciągnęły mnie katastrofy w przestworzach - polecamoraz tuż przed tragedią - polecam 


Wciągnęło mnie całkowicie, cały miesiąc szukałam tylko nowych odcinków, jednak po 50-tym, 40-tym czy 60-tym odcinku zrobiło się lekko oklepane, szczególnie katastrofy lotnicze. Bo samolot się rozbił, szukali dlaczego i nieraz to samo powtarzali po 10 razy. 

Iwona Reader - polecam najbardziej 

W tym miesiącu na kolejne 28 dni wchodzę w posiadanie Iwony, która od samego początku bardzo mi się spodobała i okazała się idealnym rozwiązaniem. Kocham czytać książki, jak się wciągnę to czytam i nic więcej. Mój rekord to 400 storn w 4 h! a takie harlequiny czytam 3 na dzień!  Więc jeśli mam robić prace, a nie potrafię rysować w ciszy (męczy mnie to) to Iwona Reader jest rewelacyjnym wyjściem. Bo filmy trzeba co jakiś czas obejrzeć co się dzieje a w Iwonie nie trzeba!  Dużą ilość osób drażni sztuczny głos, ale wolę taki niż "tracić" czas potrzebny do nauki na czytanie. Co nie oznacza, że już nigdy książki normalnie nie przeczytam. Lubię gotować obiad z książką w tle, sprzątać i słuchać, jechać autem i słuchać. 


P.C. Cast Przepowiednia 
Jak się okazało po przeczytaniu 5 tom sagi, na szczęście bez czytania pozostałych 4 można bez problemu zrozumieć co się dzieje. Kocham sagę Domu Nocy tej autorki, ale poziom przepowiedni jest dużo niższy i lekko oklepany? Piękna dziewczyna, przystojny i zły facet, oczywiście problemy i na końcu super związek. Nuda

Znacie którąś z tych książek albo filmów?
Polecacie mi coś fajnego do przeczytania?
Lubię serie fantasy.

5 komentarzy:

 1. Lubię takie katastroficzne programy, chętnie coś z nich sobie pooglądam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę zobaczyć Hotel Transylwania! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na yt najczęściej oglądam urodowe filmiki, ale zajrzę na te polecane przez Ciebie może znajdę tam coś ciekawego dla siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mja siostra jara się Grą o tron. Duuużo postaci, na początku można mieć mętlik pętlik, ale potem przepadasz w czeluściach historii. Troszkę magii w tym podobno jest.

  Hotel Transylwania spoko w oryginalnej wersji językowej :3 strasznie lubię animacje, a mam 30 lat za pasem :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Seriale sf jak najbardziej:) Czekam na 3 sezon "The Falling Skies":)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies