wtorek, 10 lutego 2015

Dwie blogowe książki: Anwen i Radzka

Witajcie!

Wpadły mi w łapki dwie książki z bloga. Miałam przyjemność poczytać i pooglądać książki dwóch znanych blogerek: Anwen i Radzkiej. Blogerki znam doskonale, Anwen jako włosomaniaczka była moim guru. A Radzka - ideałem do naśladowania. Jakie ona ma ubrania! Ach.


Radzka daje nam poradnik co jest ponadczasowe i zawsze modne oraz jak ubrać się do każdej figury. Jest to bardzo lekka i przyjemna lektura. Podoba mi się dział z klasykami, niektórych nawet nie znałam. A inne widzę na ulicach i nawet nie wiem, że to klasyki. Bardzo ładne zdjęcia, oprawa graficzna. Fajnie, że są podane sklepy gdzie można te ubrania dostać.   


Książka Anwen jest poradnikiem. Zawsze jak wchodzę na jej blog otacza mnie tyle pomysłów, kosmetyków i porad że głupieję. Jest to bardzo fajna mikro odskocznia. Wszystko co jest ważne w jednym papierowym miejscu. Bo łazienka i laptop nie pasują do siebie.  Polecam obie książki. Są ciekawie napisane, mają dużo inspiracji a po przeczytanie przeglądasz szafę lub szafkę z  kosmetykami:) 

8 komentarzy:

 1. Przeczytałam poradnik Anwen i uważam, że to wartościowa pozycja, ponieważ wszystkie porady zostały posegregowane i ułożone w logiczny ciąg:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę Anwen chcę i na pewno w końcu ją kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może Radzkiej książkę kiedyś przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z zainteresowaniem poznałabym zawartość tych książek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem zawiedziona książką Anwen ...ale to moje zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba byc włosowym geekiem. Ale lubię porady Awen- książki nie kupie bo uważam ze wszystko już na pisała u siebie na blogu

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies