niedziela, 22 grudnia 2013

Gdzie można kupić prezenty taniej?

Witajcie!

Zbliża się czas świąteczny, na blogach karpie, śledzie i makijaże świąteczne:) A tym roku święta jakby mnie mijają. Mimo pracy w galerii i codziennego oglądania wystaw z choinkami - nie czuję świąt. A wiżual Intimissi jest genialny- chcę znać jego dilera, bo takie pomysły z jajami zamiast bombek i pierniczkiem przypiętym majtom męskim w TYM miejscu mnie powaliły:) Pracuję w mniejszej galerii, więc i światełek mniej, choinki biedniejsze. A tak mi się podoba Galeria Krakowska! Tyle tam światła, choć koleżanki narzekają, że przeładowana. Fakt błyszczy się i ma boską choinkę przed wejściem, ale to galeria koło dworca i musi być na pokaz. Zastanawiałyśmy się tylko, czy jak się jedno światełko w tysiącu lampek przepali to wyrzucają czy metodą prób i błędów szukają przepalonego? Ja stawiam, że szukają przez wakacje:) 

Niestety zamiast cieszyć się wyprzedażami (jest już w Promod i Bershce?!) muszę leżeć z anginą w łóżku:( 

Widzę często reklamy super tanich prezentów, które po wejściu na stronę okazują się niezbyt tanimi bajerami. Dlatego chcę wspomnieć o moich dwóch ulubionych serwisach internetowych na zakupy. Na obu mam konto i kilka razy kupowałam, na prawdę można znaleźć fajne promocje. Kupiłam 50% taniej bilety na Piękną i bestię IN ICE. I zamiast 80 zł dałam 40 zł za wejściówkę za takie samo miejsce! Oczywiście kosmetyczka też tylko na takich stronach. 

Pomyślałam, że może tam znajdziecie pomysł na prezent pod choinkę:)

9 komentarzy:

 1. Światełka choinkowe złożone sa z kilku lub kilkunastu segmentów, więc jak się któreś przepali, odłącza się wadliwy segment i montuje nowy :) (taki segment ma 12 lub 24 metry :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie korzystam z usług na gruponie, bo większość jest o wiele gorsza niż w normalnej cenie. Nie mówię, że wszędzie ale nikomu nie opłaca się sprzedać zabiegu za ułamek jego ceny, bo same produkty są droższe.

  OdpowiedzUsuń
 3. W H&Mie i C&A też już są wyprzedaże :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
  Anomalia

  OdpowiedzUsuń
 5. ach z tym zdrowiem, masakra jakaś, u mnie to samo ostatnio było do tego doszło zapalenie spojówek, ucha środkowego wszystko na raz. Życzę zdrowia!
  nie kupuję nic z tym stron, znaczy nie korzystam

  OdpowiedzUsuń
 6. jeszcze http://www.zlotewyprzedaze.pl/
  również duże zniżki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. no ciekawe :)))muszę zajrzeć na te stronki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies