poniedziałek, 9 listopada 2015

32. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa 14-15 listopada 2015

32. Międzynarodowy Kongres
i Targi Kosmetyczne LNE & spa
14-15 listopada 2015
EXPO Kraków


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa
w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym EXPO Kraków. To już 32. edycja Kongresu LNE, który na stałe wpisał się
w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez branży beauty w naszym kraju.

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy
z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców
i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.

Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry.

Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (14 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (15 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem) oraz podologiczna. Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass.
_______________________________________

Cappuccino Public Relations
cappuccino@cappuccino-pr.plNa targach i kongresie będę już 5 raz, regularnie wracam na każde od kiedy tylko odkryłam jakie to wspaniałe wydarzenie. Wszystko w jednym miejscu, dużo promocji i ciekawe wykłady. 

Serdecznie zapraszam na targi oraz na notkę, która pojawi się na moim blogu po nich z relacją z zakupów. Planuję wydać małą fortunę z 000 końcówką :)

Fajnie, że targi są w Expo - świetny dojazd z każdej strony, bliskość galreii M1 (tam jest najbliższa drukarnia jeśli ktoś chce bilet wydrukować) a co najważniejsze jednopoziomowa hala idealna dla matek z wózkami. 

Co tu więcej mówić mój syn był na targach w wieku 8 miesięcy oraz regularnie je odwiedza co kolejne targi. Taki maluszek miał tam świetną zabawę, ja wszędzie zajechałam wózkiem, dojazd jest super a wykłady ciekawe. 

2 komentarze:

  1. Ciekawe doświadczenie dla każdej kosmetoholiczki :) Miłego poniedziałku kochana :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za wszelkie komentarze! W miarę możliwości czasowych odpowiem na Wasze komentarze:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
tu jest to do cookies